دسترسی سریع

اخبار استان

بیانیه 13 آبان

بسم الله الرحمن الرحیم
مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَالَّذینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ.) فتح29(
مقام معظم رهبری: اگر مبارزه با استکبار نباشد، ما اصلا تابع قرآن نیستیم.
به راستی که ماهیت خباثت آلود شیطان صفتان آدم نماها در دنیای مادی امروز و در کشاکش بلاها چقدر واضح تر از دیروز گشته و گویی چشم و دل آگاهی نیست که گواهی بر سرافکندگی جهان خواران عالم در جهانی که تاریخ اش در تکرار است بدهد.
13آبان وقایع سه گانه بزرگی را برای حافظه تاریخ تداعی میکند که هر سه مثلثی از اخطار تاریخ به آیندگان مسیر پرپیچ و خم مبارزه ی اراده ها تشکیل می دهند. کاپیتولاسیون، دانش آموز، استکبار. این ها کلید واژگانی آشنا در ذهن ملت ایران برای فریاد یک اصل در سایه بصیرت است به جهان. آن روز که غیرت ما بازیچه دستان سیاس روباهان پیر انگلیس و چپاولگران استعمارگر آمریکایی بود، فریاد قرآن از لسان پیر خمین به جان بیدار ملت آگاه اثر کرد و تبعید هم نتوانست آن دم مسیحایی را از کوچه به کوچه ایران قطع کند. مگر نبود آن دانش آموزانی که درس دلداگی را با خون خود انشاء کردند و رسوایی رژیم دست نشانده آمریکا را به اثبات رساندند. اما گویی جامعه ی روبه جلو و آگاه به این متوقف نماند و نمی ماند. دانشجویان، انقلابی بزرگتر از انقلاب اول رقم زدند و دنیا تنها نظاره گر شگفتی عزم ملت ایران مانده. آری، ابتدای راه بود و امروز در ادامه آن به مقصد نهایی نزدیک تر از دیروزیم. ما گواه ان تستقیموا تفلحوا هستیم، ما ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم را عمل کردیم، ما صدای اذان اسلام در گوش خواب گرفته ی قرن بعد از رسول خداییم و دلدادهء راه امام عصر (عج) دست در دست ولایت اهداف خود را دنبال می کنیم.
مدیریت و کارکنان بسیجی اداره کل استاندارد استان اصفهان تا نابودی کامل استکبار جهانی، دست از مبارزه و مجاهدت برنداشته و تا آخرین نفس، ادامه دهنده راه شهیدان خواهیم بود.
نتیجه چهل و سه سال مقاومت و ایستادگی زیر سایه ولایت، درخت تنومند و پر شاخ و برگی از علم و ایمان و آزادگی شده است که چشم دشمنان و استعمارگران داخلی و خارجی به ظاهر خیرخواه ملت را کور و زبانشان را کوتاه کرده و اما این کلام امام (ره) را که فرمود تا مبارزه هست ما هم هستیم از خاطرمان گم نمی شود و اعلام می داریم ان شاءالله به توفیق الهی و منت او، فتنه های آخرالزمانی را شناخته و پشتیبان ولایت فقیه می مانیم. ما حجتی آشکار برای دلهای بیدار و چشم های بصیر جهان ایم، اگر امروز دشمن با شعله ور کردن احساسات کشورهای منطقه به دنبال جهت دهی خاص به مطالبات ملتهای مظلوم شده، منتظر مکر الهی باشند که درکارنامه شرمساری های خود ننگ یک شکست دیگر ثبت شود.
والعاقبه للمتقین
محمود فرمانی
مدیر کل استاندارد اصفهان