بنر اداره کل استاندارد استان اصفهان
زمان ديجيتال
دوشنبه 30 دي 1398  

اخبار

1398/1/29 پنجشنبه
دیدار مدیریت و مسئولین اداره کل استاندارد استان با استاندار اصفهان

به گزارش روابط عمومی :

با توجه به نامگذاری سال 98 بعنوان سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، مدیریت و مسئولین اداره کل استاندارد استان اصفهان در راستای تحقق این شعار با آقای دکتر رضایی استاندارمحترم اصفهان دیدار کردند.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس شفیعی ضمن تشریح وظائف استاندارد به ارائه آمار فعالیتهای انجام شده توسط این اداره کل در سال گذشته پرداخت و افزود:

تمامی همت ما در سال قبل  بر این بود که  با توجه به شرائط اقتصادی در چارچوب قانون با واحدهایی که محصول با کیفیت روانه بازار میکنند همکاری و تعامل لازم را انجام دهیم تا کمکی باشد به رونق و پویایی نسبی صنعت و اقتصاد استان .

ایشان با اشاره به قانون جدید استاندارد گفت:

ارتقاء جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران در قانون جدید، ناشی از نگاه و عزم جدی مسئولین جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات تولید داخل است.

 وی گفت :یکی از شروط مهم حضور کالای ایرانی در بازارهای دنیا ورقابت با محصولات مشابه، رعایت استانداردهای ملی  و بین المللی مربوطه می باشد.

در ادامه آقای دکتر رضایی ضمن تشکر از فعالیتهای مدیریت و کارکنان اداره کل استاندارد ،به نقش موثر و کلیدی این اداره کل در رونق تولید اشاره کرد .

وی نگاه تعاملی استاندارد را ستود و اذعان داشت : با توجه به اینکه امروز خانواده ها در مضیقه اقتصادی  هستند بهبود وضعیت اشتغال استان در اولویت اما در عین حال  نباید گذاشت متخلفین  از این اوضاع سوء استفاده نموده و کالای بی کیفیت  روانه بازار نمایند.

در پایان آقای مهندس شفیعی دوجلد کتاب قانون استاندارد را به رسم یادبود تقدیم استاندار محترم اصفهان نمود.


نسخه قابل چاپ
.