بنر اداره کل استاندارد استان اصفهان
زمان ديجيتال
يكشنبه 4 فروردين 1398  
1396/7/30 يكشنبه
با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از برگزیدگان استاندارد در اصفهان قدردانی شد
چهارشنبه 26 مهرماه در سالن نگین نقش جهان اصفهان با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از 20 واحد نمونه تولیدی و 27 برگزیده حوزه استاندارد در استان اصفهان قدردانی شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل: آیین بزرگداشت روز جهانی استاندارد و قدردانی از واحدهای تولیدی نمونه و برگزیدگان حوزه استاندارد در استان اصفهان با حضور نیره پیروزبخت،  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، رسول زرگرپور، استاندار اصفهان،  جمعی از نمایندگان استان در مجلس شوراي اسلامي و مدیران کل حوزه های اقتصادی استان و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد.
بر اساس این گزارش؛ در این مراسم، سهل آبادی، رئیس اتاق بازرگانی استان؛ حمیدرضا فولادگر،  نماینده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي و عضو ناظر در شورای عالی استاندارد و همچنین استاندار اصفهان با ایراد سخن به طرح دیدگاه های حوزه مسئولیت خویش در ارتباط با استاندارد پرداختند.
در ادامه این مراسم از 20 واحد تولیدی نمونه استاندارد با اهدای تندیس و لوح و از 12 مدیر کنترل کیفیت، یک دبیر تدوین، یک مرکز آموزشی همکار و 2 آزمایشگاه همکار نمونه و 6 نفر از کارشناسان اداره کل استاندارد استان اصفهان با اهدای لوح قدردانی شد.
بر اساس این گزارش در پایان این مراسم،  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در سخنانی به بیان دستاوردهای این سازمان در سالهای اخیر پرداخت.
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
.